אודות

משרד קוטון יאיר ושות' מתמחה בעסקאות נדל"ן בכלל ועסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38 חיזוק והרחבה, תמ"א 38 הריסה ובניה ופינוי בינוי) בפרט.

משרדנו מעניק מגוון שירותים משפטיים בתחום האזרחי – מסחרי, בדגש על תחום המקרקעין. מייסדי המשרד, עו”ד יואב יאיר ועו"ד אלעד קוטון, התמחו ועבדו כעורכי דין במשרדי עו"ד גדולים, מהמובילים בישראל והינם בעלי ניסיון רב בייצוג לקוחות בעסקאות בתחום המקרקעין, על כל רבדיו.

לשותפים במשרד ניסיון רב בעסקאות מקרקעין לרבות מכירת ורכישת דירות, קרקעות ונדל"ן מסחרי, ליווי משפטי של קבוצות רכישה, נדל"ן מניב, הסכמי שכירות מסחריים, תכנון ובניה ועוד.

כחלק מהמגמה המתפתחת בשוק הנדל"ן בארץ, משרדנו שם דגש מיוחד על עסקאות התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) ומלווה פרויקטים רבים, הן כעורכי דין של דיירים והן כעורכי דין של יזמי פרויקטים של התחדשות עירונית.

משרדנו מעניק יחס אישי, תוך שימת לב לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ומתן דגש לזמינות ולשירות מקצועי, יסודי ומהיר.

כחלק מהטיפול המשפטי המקיף בלקוחותינו העסקיים, משרדנו מעניק את מכלול השירותים המשפטיים הנלווים לניהול העסק כגון הקמה ופירוק של חברות ושותפויות, הקצאת מניות, הסכמי שותפות, הסכמי זכיינות, הסכמים עם ספקים ונותני שירותים, הסכמי העסקה ועוד.

משרדנו משלב ידע, ניסיון ויצירתיות עם אווירה צעירה ורעננה ופועל מתוך אמונה כי שירות מקצועי מחייב הבנת עסקיו וצרכיו של הלקוח.

הניסיון הרב שנצבר על ידי מייסדי המשרד בתחומי התמחותם מקנה ללקוחותינו ייעוץ משפטי ברור ומהימן ומאפשר להם להתנהל בביטחון בעסקיהם.

צור קשר

בר כוכבא 23, מגדל V-TOWER, בני ברק

03-5562828 ,077-4448540

office@ky-law.co.il

יצירת קשר