סיפור המותג "סגל בייבי" מתחיל לפני יותר מ 6 עשורים, והוא עובר מדור לדור. המותג "סגל בייבי" הינו המותג המוביל בתחום רהיטי התינוקות והוא מציע מגוון רחב של מוצרים: מיטות תינוק, שידות וארונות המותאמים לחדרי תינוקות, כורסאות הנקה , לולים ומיטות מעבר.

המשימה שלנו כמותג מוביל היא להעניק להורים  ולהורים שבדרך קרבה ובטחון באמצעות מוצרים בטיחותיים- איכותיים  ובשילוב טרדניות אופנתית עכשווית. נמשיך לנהל שיח פורה עם ההורים, שמייצר חוויה אחרת ותורמת לפיתוח סביבת השינה של התינוק. מזה שנים מיליוני תינוקות נהנו ממוצרינו. הערכים המובילים אותנו הם : בטיחות, שרות עיצוב ועדכניות.

הודות לניסיון רב השנים מצליח המותג "סגל בייבי" לשמור על  יכולת של מגוון פתרונות יוצאי דופן עבור ההורים וההורים שבדרך, הבאים לידי ביטוי בהתאמה לשינויים המתרחשים בעולם ההורות והטרנדים המשפיעים על חיינו.

מותג ספרדי הקיים למעלה מ 40 שנה ומשלב בין פיתוח מוצרי האכלה איכותיים לתינוקות ובין עיצוב חדשני ואופנתי. החברה מקפידה לפתח סדרות מוצרים מגוונות כך שיתאימו לכלל צרכי התינוק ולהוריו. בשנים האחרונות פיתחה החברה מוצרים עם פטנטים שהובילו למהפכה בתחום.

לסובינקס תפישה עיצובית -אופנתית למגוון מוצריה, וכל פריט נושא את טביעת האצבע הייחודית המאפיינת את הקו שלה. בכל שנה משיקה החברה 2 קולקציות מוצצים חדשות הנשענות על הטרנדים האופנתיים המעודכנים ביותר. העיצובים של סובינקס מטפלים במוצרים כמשפחה, במראה של טוטאל-לוק כך שהמוצץ מתאים לשרשרת, לבקבוק ולמוצרים נלווים נוספים.

חברה נורווגית המוכרת ברחבי העולם, ומעניקה את הפתרונות הטובים ביותר לילדים. כבר למעלה מארבעים שנה Stokke משלבת עיצוב סקנדינבי עם היכולת לאתגר את ההרגלים שלנו וליצור מוצרים יפים שמטפחים קשר משפחתי. Stokke פיתחה מוצרים אייקונים שממקמים אותה בחוד החנית בחדשנות מוצרית בעולם התינוקות.

פיתוח המוצרים מתייחס לחדשנות, הנדסת אנוש ועיצוב המתמקד באינדיבידואל ובמשפחה, מתבטאים במוצרים המחזקים את הקשר בין ההורה לילד. קולקציית המוצרים המיוחדת של  Stokke מגלמת ערכי ליבה אלה, ומשקפת את הסגנון הסקנדינבי במיטבו.
במגוון המוצרים קיימים אייקונים עיצובים כמו כסא הגבהה TrippTrapp ועריסת ה – Sleepi.

מותג שמתמחה בפיתוח וביצירת צעצועי התפתחות ייחודיים לתינוקות אשר מטרתם להפוך את חוויית ההורות לקלה ופשוטה יותר. המותג פעיל בשוק הצעצועים בארץ, ובמעל ל 35- מדינות בעולם מאז שנת 1991. לאורך השנים, טף טויס, ביססו לעצמם מוניטין של חדשנות, איכות ומקוריות ואף גרפו פרסים רבים בתחרויות בינלאומיות בענף הצעצועים.

צעצועי המותג תומכים בצרכיהם הקוגניטיביים, הפיזיים והרגשיים של התינוקות ובכך מסייעים בבניית יסודות התפתחותיים החשובים לעתידם.

מותג צעיר אמריקאי לריהוט חדר תינוק סגל בייבי

מותג בינלאומי מבית קבוצת סגל ,המאופיין בעיצוב ריהוט מודרני לתינוקות שפונה לשוק האמריקאי. שילבנו את הניסיון הרב שצברנו בתעשיית הריהוט לתינוקות יחד עם התשוקה לראשוניות ויצרנו מותג צעיר, עדכני, טרנדי המתאים לשוק האמריקאי – נולד מותג חדש dadada. צוות המעצבים הצעיר והיצירתי שלנו,בשותפות עם יצרנים מובילים מרחבי העולם, פועל ללא לאות על מנת להוציא לפועל רעיונות חדשניים וייצור יוצא דופן, וזאת כדי להעניק בטחון להורים הטריים. כל המיטות שלנו בעלות אישור בינלאומי מחמיר Greenguard.

כרית הנקה נוחה נעימה ופרקטית מבד סטרץ כריתי

מותג כריות ההנקה של קבוצת סגל. קולקציית הכריות הייחודית פותחו לאחר בדיקות ומחקרים עם אימהות בהריון ולאחר הלידה, והן גמישות במיוחד הודות לבד הסטרץ ממנו הן עשויות. כמו כן הכריות מעוצבת כך שיעניקו תמיכה כבר במהלך ההיריון ויוכלו להקל על מציאת תנוחות שינה נוחות, ולאחר הלידה ניתן יהיה להשתמש בהן בזמן הנקה והאכלה בתנוחה תומכת ונוחה ללא מאמץ מיותר.

קדס קידס מותג אביזרים פלסטיק טבעת לאמבטיה ישבנון לתינוקת סגל בייבי

יצרנית ארופאית מובילה של מוצרי תינוקות, החברה מתמחה במתן פתרונות חדשניים עבור ההורים והילדים בעולם המשתנה והדינמי של היום. מוצרי KidsKit עומדים בתקני הבטיחות הבינלאומיים המחמירים, והופכים את החיים לקלים יותר עבור הורים וילדים כאחד.
KidsKit מתמקדת ביצירת קו בלתי נשכח וייחודי לתינוקות – לאמבטיה, להאכלה ועוד..מחומרים איכותים במיוחד.