אתם בידיים טובות

העגלה הכי שיקית

התפתחות

אוהבי החיים הטובים, מתוחכמים, חדשניים, אופטימיים, קוּליים, בעלי השקפות מתקדמות. אם היה צריך לאפיין את ההורים שרוכשים לתינוק שלהם עגלה של סטוקי, סביר שאלו חלק מהתכונות שהיינו מגלים עליהם.

חברת סטוקי הנורבגית שקיימת כמעט מאה שנה שמה לה למטרה לעצב ציוד ורהיטים לילדים שהם גם ארגונומיים, נוחים וחכמים, וגם בעלי פילוסופיה עיצובית שלמה המבקשת לפתח את קהל המשתמשים הצעיר שלה. עגלת סטוקי אקספלורי החדשנית שהשיקו ב-2003 שינתה את התפיסה הרווחת עד אז לגבי עגלות. הדגם האייקוני בעל העיצוב פורץ הדרך של העגלה מאפשר להורים ליהנות מהקשר עם התינוק ולגלות יחד את העולם. כבר מהשם שניתן לעגלה אפשר להבין כי בהווייתה יש חשיבה על התינוק שהיא מעֶבֶר. תרגום המילה אקספלורי הוא מחקרי.

עגלה לתינוקות של סטוקי למכירה באתר סגל בייבי | עגלות לתינוקות

העגלה של סטוקי רואה את התינוק כיצור תבוני שכבר עם לידתו מתחיל בחקר ולימוד העולם, וכל השקפת העולם הזאת מתבטאת בעיצובה ותכנונה שבאים לסייע לתינוק במטרה הזאת. באותה נשימה, הערכים של סטוקי מדברים על עיצוב שמייצר קירבה וחיבור בין ההורה לתינוק על מנת לספק לו בטחון. לכן, מוצרי החברה מעוצבים כך שיעניקו לתינוק עמדת תצפית גבוהה שדואגת לשמר קשר עין טוב בין התינוק להורה, וגם לקרב את התינוק לעמדת התצפית של המבוגר. כחלק מההתמזגות של התינוק באורחות חיי המשפחה, מושב העגלה יכול להתאים לישיבה ליד שולחן במסעדה או בית קפה, מה שהופך את הבילוי עם התינוק למהנה יותר עבור ההורים ועוד יותר עבור הקטן, שנמצא איתם במישור אחד.

העיצוב המוקפד בעגלת סטוקי שנעשה מתוך מחשבה עמוקה הופך את השימוש בה וההליכה לנוחים ונטולי מאמץ. מערכת גלגלים קלים וחזקים המסתובבים בזווית של 360 מעלות יוצרים חווית נסיעה קלילה וחלקה עם אפשרויות תמרון ללא מאמץ על כל סוגי המשטחים. כאשר מדברים על שיק, מדברים על תכנון כולל שמתבטא בכל הפרטים הקטנים והגדולים. הגגון של עגלת סטוקי נפתח עם מגן שמש ומספק הגנה של UPF 50+ לבטיחות התינוק ולאוורורו. הגגון המיוחד משמש גם כחלון הצצה – להורים על התינוק ולתינוק על העולם. ידית העגלה המתוחכמת מאפשרת גישה קלה לתינוק ומשמשת גם כידית נשיאה לאמבטיה. הידית מיוצרת מחומר דמוי עור איכותי, עמיד וידידותי לסביבה. סל הקניות המשולב בעגלה של סטוקי ניתן לניתוק ונשיאה בנפרד, מכיל עד 32 ליטר, ונסגר באמצעות רוכסן על מנת שלא ייפלו חפצים ממנו. הוא מיוצר מאריג עמיד במיוחד וקל לניקוי. שלדת העגלה מתקפלת בתנועה אחת, ומתאימה לשילוב של מגוון מושבים ואמבטיות.

ושיא השיק הוא להתפרע, לעצב, ולשלב בעגלה מגוון איבזורים הכי חדשניים. בין האקססוריז שניתן לשלב בעגלת סטוקי אקספלורי – סלקל, ריפודית, שמיכה לעגלה, שמשיה, טרמפיסט, תיק החתלה, מחזיק לכוס. המגוון הרחב של ערכות העיצוב לעגלה מתאימות למזג אוויר קר או חם, ומאפשרים לטייל בנוחות עם התינוק בכל מזג אוויר. כי שיק הוא לא עניין עונתי, אלא כזה שקיים כל השנה.